« ANASAYFA   |   DUYURULAR   İLETİŞİM   ENGLISH   

Turkcell Platinum

İstanbul trafiğinden kaçmanın en keyifli yolu Deniz Taksi, Turkcell Platinum müşterilne %50 indirim ile...

Kimler faydalanabilir?

Bu hizmetten Turkcell Gold Plus, Platinum Prestige, Platinum Extra Konuş, Platinum Extra Internet paketli Platinum müşterileri yararlanabilir.

Nasıl faydalanılır?

DENIZ TAKSI yazıp 2222'ye ücretsiz göndererek tek kullanımlık indirim şifrenizi alınız.

444 44 98 numaralı 7/24 Deniz Taksi Rezervasyon ve Çağrı Hattı'nı arayarak Deniz Taksi talebinde bulununuz.

Rezervasyon talebi sırasında hizmet alınmak istenen saat, tarih, kalkış iskelesi, varış iskelesi, yolcu iletişim bilgilerini çağrı merkezi temsilcisiyle paylaşınız.

Rezervasyonunuzu onaylatmadan önce "Turkcell Platinum" kullanıcısı olduğunuzu belirtip tek kullanımlık indirim şifrenizi çağrı merkezi temsilcisiyle paylaşınız.

İndirimli hizmet bedelini hizmet bitiminde Deniz Taksi'de nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

Ayrıntılar

Deniz Taksi'nin yolcu kapasitesi 10 kişidir ve binen tüm yolcular içinde sadece bir kişinin Turkcell Platinum müşterisi olması yeterlidir.

Aynı anda birden fazla Deniz Taksi talep edilmesi durumunda indirim hakkı sadece bir Deniz Taksi kullanımı için geçerlidir.

Deniz Taksi ile güzergah üstünde yapılan uğramalar ayrı görevler olarak kabul edilmekte, her bir şifre tek bir görev için kullanılabilmektedir.

Alınan her bir şifre 24 saat geçerlidir.

Her bir müşteri bu ayrıcalıktan ayda 3 kez yararlanabilir.

Geçerlilik Tarihi

Bu kampanya 31.12.2013 tarihine kadar geçerlidir.

Bağlantılar

Turkcell Platinum Resmi Sayfası

Bu kampanya genel kullanım koşullarına tabidir. Ayrıntılı bilgi için lütfen Bilgi ve Sıkça Sorulanlar sayfalarını ziyaret ediniz.

İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş.'nin 13.03.2008 tarihli "İskelelerin Deniz Ulaşım Hizmetleri İçin Kullanılması İşi" sözleşmesinin İstanbul Şehir Hatları Turizm San. Tic. A.Ş. ile 15.02.2011 tarihinde yapılan "Devir Protokolü" ile İstanbul Boğazı ve Adalar hattında "deniz taksi" hizmetini veren tek yetkili firma Teknomar Denizcilik ve Deniz Araçları İşletme A.Ş.'dir.